EMEA Gateway
T. +48.228145000
F. +48.224869753
E. info@emeagateway.com

ZASTRZEŻENIA PRAWNE

Zawartość strony www.emeagateway.com i pochodnych  /www.emeagateway.pl, www.emeagateway.eu, www.emea.pl, www.emea.com.pl, www.controlyourhouse.pl, www.controlyourmachine.com, www.controlyourtechnology.pl, www.controlyourmachine.pl, www.controlyourtechnology.eu, www.teslacontrols.pl/ oraz innych będących własnością EMEA Gateway ma charakter jedynie informacyjny.

Nazwa firmy oraz jej logo podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystane bez zgody EMEA Gateway.

Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia, że informacje na stronach są poprawne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich ewentualne błędy lub braki. Za treść stron dostępnych pod linkami zewnętrznymi odpowiedzialność ponoszą ich administratorzy.

Żadne zawarte w niej opisy produktów czy rozwiązań nie stanowią oferty i są w rozumieniu artykułu 71. Kodeksu Cywilnego jedynie formą zaproszenia do zawarcia umowy.

Materiały publikowane przez EMEA Gateway zawierają dane, informacje, znaki towarowe, teksty, programy i zdjęcia, które mogą być objęte prawem autorskim.

Funkcjonalność, struktura i zawartość portalu stanowią wyłączną własność lub podlegają wyłącznym kompetencjom EMEA Gateway. Jakiekolwiek ich kopiowanie celem wykorzystania komercyjnego podlega restrykcjom prawnym.

Pełną ochroną objęty jest system rejestracji zdarzeń incydentalnych EMY eye®.

Korzystanie z portalu oznacza akceptację niniejszych Zastrzeżeń Prawnych.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania jakichkolwiek zmian w zawartości stron bez uprzedniego powiadomienia.

Projekty, zdjęcia, opisy oraz struktura i układ graficzny stron stanowią wyłączną własność EMEA Gateway i podlegają prawnej ochronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Z 1994r. Nr.24, poz. 83 z późn. zm.). Ich kopiowanie, rozpowszechnianie w całości lub w części jest zabronione, narusza prawa autorskie oraz spowoduje podjęcie czynności prawnych.


EMEA Gateway 2007-2018. All Rights Reserved