EMEA Gateway
T. +48.228145000
F. +48.224869753
E. info@emeagateway.com

EMEA Gateway - Państwa partner na rynku nowoczesnej automatyki przemysłowej


       EMEA Gateway jest specjalistycznym dostawcą wyrobów, rozwiązań i usług koncentrujących się w obrębie transferu nowoczesnych technologii przemysłowych. Główny strumień aktywności ukierunkowany jest na gospodarowanie odnawialnymi i klasycznymi zasobami energetycznymi w obiektach infrastrukturalnych i automatyzację procesów wytwarzania. 

       Zakres działalności obejmuje Elektrotechnikę, Mechanikę, Elektronikę i Automatykę przemysłową i infrastrukturalną. 

       Bogata oferta rynkowa obejmuje sterowniki programowalne i komputery przemysłowe, procesory motion control, systemy wizualizacji i transmisji danych, aparaturę zasilającą i łączeniową, czujniki obiektowe, urządzenia monitorujące i wykonawcze oraz specjalistyczną wiedzę w zakresie odnawialnych źródeł energii, wentylacji i rekuperacji.

       EMEA Gateway realizuje także usługi w zakresie projektowania, wykonania i uruchomienia kompletnych układów napędu, sterowania i odstawienia awaryjnego maszyn oraz doradztwa technicznego, consultingu i szkoleń.
Baza wiedzy, kreatywność i profesjonalizm pracowników stanowią gwarancję nowoczesności oferowanych rozwiązań i sposobów bezpiecznego prowadzenia procesów wytwórczych we wszystkich branżach gospodarki.

        Personel EMEA Gateway składa się z doświadczonych projektantów i sprzedawców, którzy specjalizują się w dziedzinie realizacji dostaw wyrobów i usług inżynierskich. 

        Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia technologiczne to zasadniczy kierunek międzynarodowej aktywności EMEA Gateway. Ta wartość daje odbiorcom pewność dostępu do światowej palety wyrobów przemysłowych i technologii bezpiecznego prowadzenia procesów technologicznych na miarę XXI wieku.

EMEA Gateway stale poszukuje partnerów, którzy oferują nowoczesne produkty i rozwiązania zorientowane na procesy wytwórcze i technologiczne.

Jeśli są Państwo zainteresowani dostawami wyrobów, usługami inżynierskimi lub inną formą kooperacji, prosimy o kontakt z EMEA Gateway telefonicznie, listownie bądź wysyłając e-mail.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,

Zespół EMEA Gateway