EMEA Gateway
T. +48.228145000
F. +48.224869753
E. info@emeagateway.com

Narzędzie do wprowadzania programu interfejsowego do sterowników TECOMAT bez użycia programu Mosaic.

. Project Loader

Project Loader Project Loader - narzędzie do wprowadzania programów do sterowników TECOMAT 
 
 
Funkcja Narzędzie pomocnicze dla użytkowników systemu TECOMAT. Pozwala na wprowadzenie gotowego programu interfejsowego do sterowników bez użycia narzędzia Mosaic.

Download
v. 2.1.10.4  15.01.2019

Instalacja Narzędzie Project Loader należy pobrać z linku obok Dokumentace v PDF  Dokumentacja
 
Systemy operacyjne Windows XP, Vista, Windows 7
 Numer katalogowy  Opis
  Project Loader - narzędzie do transferu gotowego projektu do sterownika PLC TECOMAT. Narzędzie jest przydatne użytkownikom, którzy nie posiadają umiejętności obsługi programu Mosaic. Project Loader może być szczególnie przydatny dla klientów końcowych, którzy potrzebują odtworzenia programu sterownika ze zbiorów archiwalnych.
UWAGA:
- Przed użyciem programu Project Loader należy ustawić odpowiedni adres sieciowy IP na karcie LAN komputera
- Po uruchomieniu programu należy upewnić się co do poprawności numeru portu /patrz zakładka Settings/.
- Programy narzędziowe Mosaic, SetPlcIP, Firmware Updater oraz Project Loader korzystają z tego samego numeru portu sterownika TECOMAT. W tym samym czasie aktywny dostęp do CPU możliwy jest tylko dla jednego z nich.
- Project Loader transferuje skompilowany program do wybranego CPU. Nie należy mylić programu dla jednego CPU z Grupą Programową /widzianą przez narzędzie Mosaic/, która może zawierać wiele Projektów, czyli wiele programów dla jednostek centralnych pracujących w ramach rozbudowanego systemu. Project Loader pozwala na transfer programu do wybranego pojedynczego sterownika TECOMAT. Nie wymagana jest umiejętność programowania sterowników. Program skompilowany nie ujawnia treści projektu, przez co chroni wartość intelektualną rozwiązania.