EMEA Gateway
T. +48.228145000
F. +48.224869753
E. info@emeagateway.com

Program emulujący sterownik PLC TECOMAT TC 700 w komputerze PC z MS Windows.

. SoftPLC

SoftPLC SoftPLC - emulator sterownika PLC TECOMAT TC 700 dla PC z MS Windows
 
 
Funkcja 100%-owa emulacja programowa sterownika PLC TECOMAT TC 700 CP-7003 w komputerach PC z MS Windows. Pełna zgodność z rzeczywistymi kontrolerami, w tym także w zakresie komunikacji kanałami szeregowymi i Ethernet. Pełna kompatybilność funkcji Web Serwera.

Download
v3.3     10.06.2008

Instalacja Pobranie i uruchomienie programu "SetupSoftPLC.exe" oraz postępowanie zgodnie z instrukcjami ekranowymi Dokumentace v PDF  Pierwsze kroki z Mosaic
Dokumentace v PDF  Programowanie wg IEC 61131-3
Wersja próbna
/bezpłatna/
Po zainstalowaniu i uruchomieniu "configure SoftPLC" należy wpisać klucz wersji próbnej oprogramowania, który można uzyskać w ramach procedury "Rejestracja wersji próbnej" Wersja próbna działa jako w pełni funkcjonalna przez 2 godziny.  Pełna funkcjonalność zostaje przywrócona po restarcie.  
Wersja pełna Wymagane posiadanie klucza SW dla wersji komercyjnej. Dokumentace v PDF  Mosaic WebMaker
Dokumentace v PDF  Mosaic Datalogger
Systemy operacyjne Windows XP, Vista, Windows 7
Cel Instalacja w komputerze PC nadzorującym pracę systemu automatyki z pełną funkcjonalnością sterownika PLC TECOMAT Přechod na seznam  Sklep
 Numer katalogowy  Opis
 TXF 687 50 SoftPLC  /pelna emulacja sterownika TECOMAT TC 700 (CP-7003) oraz kanałów komunikacji szeregowej/. Wersja bezpłatna /bez komercyjnego klucza SW/ jest w pełni funkcjonalna przez 2 godziny.

UWAGA:
Instalacja programu SoftPLC wymaga rejestracji do pracy niekomercyjnej lub realizacji procedury zakupu do pracy w wersji pozwalającej na sterowanie instalacjami z komputera PC zamiast ze sterownika hardware'owego. Podczas rejestracji programu SoftPLC użytkownik proszony jest o podanie danych firmowych i ścieżki dostępu do pliku zawierającego przygotowane dane firmowe. Proces potwierdzany jest korespondencją email zawierającą klucz licencyjny /załącznik "SoftPLC_Info_key.TecoSoftPLCLicence"/, który należy skopiować do folderu instalacyjnego SoftPLC /typowo C: Pliki programów/Teco/SoftPLC/.